Rodinný dům 5+kk se zahradou a nádherným výhledem do Labského údolí

DJI 0089
DJI 0089

Nabízím k prodeji rodinný dům 5+kk v obci Ústí nad Labem, část obce Sebuzín, který je samostatně stojící a je posledním v zástavbě.

Ideální umístění tohoto domu spočívá v návaznosti na zelené plochy a nemáte tak další sousedy, kteří by rušili Vaše soukromí a dechberoucí výhled do Labského údolí.

Dům se nachází na samostatné parcele o rozloze 1218m² a nabízí dostatek prostoru pro rodinné vyžití a odpočinku od denního shonu.

DJI 0089 scaled vykres pozemku scaled DSC02836 HDR scaled DSC02812 HDR scaled DJI 0087 scaled DSC02890 scaled DSC02888 scaled DSC02862 HDR scaled DSC02852 scaled 240 Sebuzin

Dům je cihlový, kvalitně vystavěn a ve velmi dobrém stavu, což zaručuje dlouhodobou životnost. Kolaudace tohoto domu proběhla v roce 2016.

Má jedno podlaží o užitné ploše 116m², nabízí 5 pokojů a kuchyňský kout se spižírnou, které poskytují dostatek prostoru pro celou rodinu. V obývacím pokoji je umístěna krbová vložka, která je příjemným estetickým doplňkem a podtrhuje tím umístění domu, obklopeného zelení s nádherným výhledem.

Poloha domu je orientována na jih, což znamená, že můžete využívat sluneční paprsky po celý den. Pozemek je po celém obvodu oplocen a vjezd na pozemek zajišťuje pojezdová brána.
Vytápění domu je zajištěno teplovodním podlahovým topením, které je ohříváno elektrokotlem. Přípojka na tepelné čerpadlo je připravena včetně vývodů z domu a nový majitel se může rozhodnout, zda tuto možnost vytápění využije.

Odpad je zpracován pomocí ČOV pro celý objekt a přívod vody je zajištěn dálkovým vodovodem (vodovodní řad). Elektřina je dostupná ve standardním napětí 230 V a také ve vyšším napětí 380 V.

Tato nemovitost je ideálním místem pro rodiny s dětmi, které hledají bezpečné a rodinné prostředí v blízkosti zeleně, vesnického prostředí a přitom v dostupnosti měst Ústí nad Labem a královských Litoměřic.

Na pozemku se dále nachází stavba s vlastním sociálním zařízením a elektroměrem, která je současně využívána jako truhlářská dílna a lze ji využít jako nadstandardně prostornou garáž a skladovací prostory.

Pro zájemce máme zpracovány kompletní technické dokumenty, projekt a veškeré podklady, které jsou k této nabídce dostupné.

Cena: 7 350 000,-Kč

Inzerce nemovitosti: https://www.remax-czech.cz/reality/detail/373367/prodej-domu-116-m2-usti-nad-labem

Video prohlídka se záběry z dronu: https://www.youtube.com/watch?v=b1D_DM9Dx9M

Máte dotaz?
Zeptejte se mě na cokoliv…

Každý den jsem tu pro vás. Pokud byste vás zajímalo cokoli ohledně nemovitostí, zavolejte, napište.

Mohlo by vás zajímat

Podívejte se na další mé články

realityrichter druzsevni byty
Články

Družstevní byty jako levnější cesta k vlastnímu bydlení?

Hledáte nové bydlení, ale ceny na realitním trhu vám dělají vrásky na čele? Možná byste…
realityrichter jak vybrat pozemek pro stavbu dobu main
Články

Jak vybrat pozemek pro stavbu domu

Pokud plánujete koupi pozemku, na kterém si chcete postavit vysněný rodinný dům, je důležité provést…
realityrichter druzsevni byty

Družstevní byty jako levnější cesta k vlastnímu bydlení?

Hledáte nové bydlení, ale ceny na realitním trhu vám dělají vrásky na čele? Možná byste se měli podívat…
realityrichter jak vybrat pozemek pro stavbu dobu main

Jak vybrat pozemek pro stavbu domu

Pokud plánujete koupi pozemku, na kterém si chcete postavit vysněný rodinný dům, je důležité provést jeho důkladné prověření,…