Certifikovaný realitní makléř

Jan Richter

Realitní řemeslo je pro mě vášní i koníčkem. Včetně své zahraniční praxe se realitám věnuji 5 let. Baví mě neustále vymýšlet nové metody a postupy, jak prodat či pronajmout nemovitost co nejvýhodněji. Spolu se svým týmem zajišťuji vše – od exkluzivní prezentace na vysoce profesionální úrovni až po vyřízení veškerých formalit. Samozřejmostí jsou ověřené právní služby. Mým cílem je poskytovat klientům naprostý komfort a bezpečí. Rád budu i vaším rádcem a průvodcem na cestě za lepší budoucností.

Proč jsem s RE/MAX G8 Reality?

Jedná se o největší síť kanceláří RE/MAX v ČR se sídlem ve více než 16 městech. Vybudované know-how, skvělé zázemí moderních kanceláří, možnosti vzdělávání od českých i světových lídrů a důraz na etická pravidla podnikání tvoří základní pilíř zdejší firemní filozofie. I proto jsem součástí.

Články

Přijetí do prestižního klubu nejproduktivnějších makléřů RE/MAX

Toto velice vážené ocenění se uděluje na základě překročení určitého limitu produkce a objemu provizí makléře.…
Články

Můj rok 2020 v číslech

Jak se mi povedl rok 2020? Dělal jsem, co jsem mohl a realizoval 46 obchodů s celkovou…
Články

Není ocenění, kterého bych si nevážil. Makléř roku 2020 Ústní nad Labem, Litoměřice, Děčín.

Udílení ocenění nejlepším makléřům a kancelářím ze sítě RE/MAX ČR spolu s rekapitulací uplynulého roku se bohužel…

Reference mých klientů

Pan Richter nám velmi pomohl s prodejem bytu. Jeho přístup k nám byl velice vstřícný, při všech jednáních spojených s prodejem se choval profesionálně, prezentace bytu k prodeji byla na vysoké úrovni. Děkujeme.

Josef Zábranský

Velmi příjemné jednání a nadstandardní služby jsou u pana Richtera na denním pořádku a za to velmi děkuji. DOPORUČUJI !

Jakub Balej

Musím říci že jsem po dlouhé době mile překvapen profesionálním přístupem a hlavně co už je dnes vzácnost platí to na čem se domluvíte a nemusíte mít na vše lejstro. Vřele doporučuji již jsem vyzkoušel mnoho makléřů různých společností ale je třeba osobní přístup a hlavně pracovní nasazení což jsem zde velice ocenil. To co se jiným makléřům nepovedlo prodat za rok zde bylo prodáno za měsíc.

Petr Keringer

Musím zdůraznit, že pan Jan Richter pro nás udělal veliký kus práce. Od počátku se choval velice vstřícně k našim požadavkům na prodej, velice ochotně vyhověl všem našim představám, které odborně a zkušeně zkorigoval. Tak, jak zrealizoval prezentaci, včetně atraktivního vybavení bylo na velmi vysoké úrovni a není možno mu cokoli vytknout. Nemohu jinak a vzdávám mu svůj dík za velmi zdařilý prodej.

Josef Zábranský

Myslím, že už jsem poznal dost makléřů na to, abych mohl hodnotit. Pan Jan Richter jednoznačně vyčnívá z řady. Od prvního setkání, detailního seznámení s průběhem prodeje, přes úžasnou prezentaci až po ukončení prodeje byl vždy naprosto spolehlivý, vstřícný a příjemný. Bylo mi opravdu potěšením s Makléřem panem Janem Richterem spolupracovat. Díky.

Stanislav Vohradník

Menu