Certifikovaný realitní makléř

Jan Richter

Realitní řemeslo je pro mě vášní i koníčkem. Včetně své zahraniční praxe se realitám věnuji 10 let. Baví mě neustále vymýšlet nové metody a postupy, jak prodat či pronajmout nemovitost co nejvýhodněji. Spolu se svým týmem zajišťuji vše – od exkluzivní prezentace na vysoce profesionální úrovni až po vyřízení veškerých formalit. Samozřejmostí jsou ověřené právní služby. Mým cílem je poskytovat klientům naprostý komfort a bezpečí. Rád budu i vaším rádcem a průvodcem na cestě za lepší budoucností.

Proč jsem s RE/MAX G8 Reality?

Jedná se o největší síť kanceláří RE/MAX v ČR se sídlem ve více než 21 městech. Vybudované know-how, skvělé zázemí moderních kanceláří, možnosti vzdělávání od českých i světových lídrů a důraz na etická pravidla podnikání tvoří základní pilíř zdejší firemní filozofie. I proto jsem součástí.

realitni makler jan richter long

Mé úspěchy

IMG 7696
IMG 7694
richter makler mesice duben
richter makler mesice kveten
top club
certifikat richter upraveno
aukcni specialista
top club s ohranicenim 1
realitn profesion l cmyk
certifikat richter gold club
Články

Přijetí do prestižního klubu nejproduktivnějších makléřů RE/MAX

Toto velice vážené ocenění se uděluje na základě překročení určitého limitu produkce a objemu provizí makléře.…
certifikat richter statistika
Články

Můj rok 2020 v číslech

Jak se mi povedl rok 2020? Dělal jsem, co jsem mohl a realizoval 46 obchodů s celkovou…
certifikat richter main
Články

Není ocenění, kterého bych si nevážil. Makléř roku 2020 Ústní nad Labem, Litoměřice, Děčín.

Udílení ocenění nejlepším makléřům a kancelářím ze sítě RE/MAX ČR spolu s rekapitulací uplynulého roku se bohužel…
certifikat richter gold club

Přijetí do prestižního klubu nejproduktivnějších makléřů RE/MAX

Toto velice vážené ocenění se uděluje na základě překročení určitého limitu produkce a objemu provizí makléře. V Top Clubu můžete…
certifikat richter statistika

Můj rok 2020 v číslech

Jak se mi povedl rok 2020? Dělal jsem, co jsem mohl a realizoval 46 obchodů s celkovou hodnotou prodaných nemovitostí…
certifikat richter main

Není ocenění, kterého bych si nevážil. Makléř roku 2020 Ústní nad Labem, Litoměřice, Děčín.

Udílení ocenění nejlepším makléřům a kancelářím ze sítě RE/MAX ČR spolu s rekapitulací uplynulého roku se bohužel již podruhé nemohlo…

Reference mých klientů

Velmi příjemné jednání a nadstandardní služby jsou u pana Richtera na denním pořádku a za to velmi děkuji. DOPORUČUJI !

Jakub Balej

Spolupráce s panem Richterem byla vysoce profesionální, vše bylo perfektní. Mohu vřele doporučit jeho služby.

Jiří Ševčík

Pan Richter nám pomáhal s prodejem družstevního bytu – vřele doporučuji, komunikace s družstvem byla poměrně na dlouhé lokty a pan Richter nám ušetřil spoustu nervů.

Veronika Lexová
Velmi profesionální přístup. Na čem jsme se domluvili, to realitka Remax splnila do puntíku. Celý prodej nemovitosti byl dobře naplánovaný a jednotlivé kroky rychle a profesionálně provedeny.
Dan Šlauf

Vše v pořádku a jak mělo být. Důvěryhodný. Za mě doporučuji i ostatním.

Jan Hofman

Dobrý den, spolupráce s panem Richterem v souvislosti s prodejem bytu byla velmi příjemná a profesionální. Po předání vzájemných úvodních informací prostřednictvím emailu, došlo na osobní schůzku. Vystupování milé, zdvořilé, vše srozumitelně vysvětleno a podáno. Pan Richter každý krok nejprve konzultoval a to i v případě focení samotného bytu. Byt jsme prodali zhruba za tři týdny. Pokud bychom opět prodávali byt, či jinou nemovitost, s klidným srdcem bychom se opět na pana Richtera obrátili.

Pan Richter pod hlavičkou Remaxu prodával v letošním roce mou nemovitost (byt) a mohu říci, že jsem byl naprosto spokojený. Nasazení pana Richtera je 1000%. Velmi slušný a profesionální makléř. Navíc má kolem sebe skvělý team ať už jde o natočení (ano skutečně na našem bytě byla i video reportáž z bytu která se nám velmi líbila) a nafocení nemovitosti, či vyřízení dokumentace a komunikace kupující X prodávající. Doporučuji všem kdo si neví rady s prodejem své nemovitosti 👍👍

Jakub Rhein

S panem Richterem jsem byl velice spokojený. Cenil jsem si jeho profesionalitu, rychlost vyřízení prodeje nemovitosti. Vřele všem doporučuji využít jeho služeb.

Skvělá spolupráce, profesionální přístup, vše proběhlo na jedničku. Kdybychom v budoucnu kupovali/prodávali nemovitost, tak se na p. Richtera určitě znovu obrátíme.
Veronika Mullnerova

Díky za perfektní a profesionální práci.Odborné znalosti, ochota , vstřícnost a spolehlivost! Doporučuji a děkuji 👍

Jana Rubes

Osobně nemám zas tolik zkušeností s prodejem nemovitosti, ale o to více jsem ocenil celkový přístup makléře pana Richtera. Naprosto profesionální přístup, přesně a s rozmyslem rozkouskovaný harmonogram oslovení trhu s nemovitostmi, rozplánování schůzek, způsob natočení reprezentačního videa a fotodokumentace. Pan Richter má naprosto pokrokové metody a nepůsobí jen jako makléř ale také jako vyjednávač, finanční poradce a také psycholog. Skloubení všech jeho kvalit přispělo velkou měrou k úspěšnému a rychlému prodeji nemovitosti. Určitě bych jeho služby všem rád doporučil.

Tomáš Hnízdil

Pan Richter je člověk na svém místě, doporučuji.

Erich Kunert

Pan Richter nám velmi pomohl s prodejem bytu. Jeho přístup k nám byl velice vstřícný, při všech jednáních spojených s prodejem se choval profesionálně, prezentace bytu k prodeji byla na vysoké úrovni. Děkujeme.

Josef Zábranský

Ráda bych poděkovala Janu Richterovy za skvělou a profesionální práci . Je to opravdu člověk na svém místě. Jeho odborné znalosti,ochota , vstřícnost a péče o klienta mi velice pomohl v mé tíživé a pro mne už neúnosné situaci při řešení prodeje mého spolu vlastnického podílu na nemovitosti.

Petr Minařík

Myslím, že už jsem poznal dost makléřů na to, abych mohl hodnotit. Pan Jan Richter jednoznačně vyčnívá z řady. Od prvního setkání, detailního seznámení s průběhem prodeje, přes úžasnou prezentaci až po ukončení prodeje byl vždy naprosto spolehlivý, vstřícný a příjemný. Bylo mi opravdu potěšením s Makléřem panem Janem Richterem spolupracovat. Díky.

Stanislav Vohradník

Určitě doporučuji p. Richtera, skvělá spolupráce.

Lukáš Lang

O málokterém realitním makléři se dají napsat jen samá superlativa. Naprostá spokojenost ve všech směrech a sedl nám pan Richter i jako člověk. Doporučujeme s manželem všemi 20ti. Rychlé jednání a vyřízení požadavku ku spokojenosti všem 😊

Nicole Rennerová

Musím zdůraznit, že pan Jan Richter pro nás udělal veliký kus práce. Od počátku se choval velice vstřícně k našim požadavkům na prodej, velice ochotně vyhověl všem našim představám, které odborně a zkušeně zkorigoval. Tak, jak zrealizoval prezentaci, včetně atraktivního vybavení bylo na velmi vysoké úrovni a není možno mu cokoli vytknout. Nemohu jinak a vzdávám mu svůj dík za velmi zdařilý prodej.

Josef Zábranský
Opakovaně jsem využil služby pana Jana Richtra a byl jsem naprosto spokojen! Vše vždy proběhlo rychle a bez jakýchkoli problémů.Zajistil i další služby(stěhování, vyklizení sklepa, přepis energií). Opravdu vřele doporučuji. Fryček.
Ivan Fryček

Naprosto profesionální! Tak by měly vypadat všechny služby! Jsme na 100 % spokojeni. Vyřešil i stěhování (doporučil stěhovací službu, s kterou jsme byli naprosto spokojení).

Byl jsem velmi spokojen s prací makléře. Pracoval rychle a profesionálně. Na čem jsme se domluvili, to taky klaplo.

John Doe

Musím říci že jsem po dlouhé době mile překvapen profesionálním přístupem a hlavně co už je dnes vzácnost platí to na čem se domluvíte a nemusíte mít na vše lejstro. Vřele doporučuji již jsem vyzkoušel mnoho makléřů různých společností ale je třeba osobní přístup a hlavně pracovní nasazení což jsem zde velice ocenil. To co se jiným makléřům nepovedlo prodat za rok zde bylo prodáno za měsíc.

Petr Keringer

Služby makléře pana Richtera bych doporučila každému. Jednání pana Richtera bylo na vysoké úrovni, kvalitní, rychlé a zároveň velmi lidské. Moc děkuji

Kupovali jsme přes p. Richtera byt a nemáme co vytknout. Vše vysvětlil a pomohl i při přepisu energií.

Jiří Kramář
Pan Richter má profesionální přístup, ochotu i trpělivost při řešení neobvyklých situací. Doporučuji a děkuji.