Prodej chaty s navýšením ceny

DSC07231
DSC07231

Chata v žádané lokalitě s pozemkem o výměre 1324 m2

 

Takto jsem prezentoval chatu k celoročnímu bydlení ve Vaňově v Ústí nad Labem, kterou jsem úspěšně rezervoval po 10 dnech v nabídce při plánovaném prohlídkovém dni. Během inzerce se ozvalo několik vážných zájemců, kterým jsme chatu kompletně představili pomocí perfektně zpracované prezentace včetně všech dokumentů. Následovaly prohlídky přímo na chatě za dodržení všech hygienických opatření a následně měli všichni zájemci možnost podat svou nabídku, za kterou jsou ochotni chatu koupit. Cena v inzerci byla 3.490.000,-Kč a finální cena za kterou se chata rezervovala je 3.650.000,-Kč. Pro majitele chaty jsme získali 160.000,-Kč navíc.

Chcete také prodat svoji nemovitost efektivně a za maximální cenu??? Svěřte se do rukou profesionála a o zbytek už se postarám.

inzerce: https://www.remax-czech.cz/reality/detail/329025/prodej-chaty-chalupy-80-m2-usti-nad-labem

virtuální prohlídka ve 3D: https://my.matterport.com/show/?m=WMEPawXupK9

video prohlídka s dronem: https://youtu.be/DCvPkB3_FWE

 

 

Hledáte chatu k rekreaci nebo k celoročnímu bydlení? Hledáte místo, ze kterého je nádherný výhled na řeku, Labské údolí a dominantu hrad Střekov? Chata s vlastním pozemkem o celkové výměře 1324 m2 je pak tím pravým co splní Vaše očekávání.

Perfektně udržovaná zahrada s ovocnými stromy, keři, záhony, okrasnými květinami a rákosy dodává tomuto místu pocit klidu a pohody. Krytý altán s grilem a posezením je umístěn tak aby jste měli nádherný výhled do okolí.

Chata je dvoupodlažní, z níž je první podlaží využito jako technické zázemí s velkým úložným prostorem, odděleným sklepem a druhé podlaží je obytné. Obytná část se skládá z ložnice, kuchyně, koupelny se sprchovým koutem a toaletou, prostorné chodby a velkého obývacího pokoje, který je vybaven i krbovými kamny, které vytopí celý tento prostor a navodí příjemnou atmosféru.

Nová lehká střešní krytina byla položena v 2016, rozvody elektřiny jsou v mědi a rozvod vody v plastu. Okna jsou dřevěná špaletová a dveře dřevěné.
Vytápění zajišťují kamna na tuhá paliva, která jsou umístěna v technické místnosti společně s boilerem pro ohřev vody. Vodovodní řád, na který je chata napojena je neomezeným zdrojem vody po celý rok a odpad je sveden do septiku na pozemku.

Na pozemku je místo pro dvě osobní auta a před vjezdem na pozemek další jedno parkovací stání.

Máte dotaz?
Zeptejte se mě na cokoliv…

Každý den jsem tu pro vás. Pokud byste vás zajímalo cokoli ohledně nemovitostí, zavolejte, napište.

Mohlo by vás zajímat

Podívejte se na další mé články

realityrichter druzsevni byty
Články

Družstevní byty jako levnější cesta k vlastnímu bydlení?

Hledáte nové bydlení, ale ceny na realitním trhu vám dělají vrásky na čele? Možná byste…
realityrichter jak vybrat pozemek pro stavbu dobu main
Články

Jak vybrat pozemek pro stavbu domu

Pokud plánujete koupi pozemku, na kterém si chcete postavit vysněný rodinný dům, je důležité provést…
realityrichter druzsevni byty

Družstevní byty jako levnější cesta k vlastnímu bydlení?

Hledáte nové bydlení, ale ceny na realitním trhu vám dělají vrásky na čele? Možná byste se měli podívat…
realityrichter jak vybrat pozemek pro stavbu dobu main

Jak vybrat pozemek pro stavbu domu

Pokud plánujete koupi pozemku, na kterém si chcete postavit vysněný rodinný dům, je důležité provést jeho důkladné prověření,…