REZERVOVÁNO S NAVÝŠENÍM CENY O 101 000,- byt 2+1 v osobním vlastnictví 63 m², Děčín

DJI 0725
DJI 0725

REZERVOVÁNO S NAVÝŠENÍM CENY O 101 000,-Kč. !!!!

Prodej tohoto bytu v Březinách, které jsou částí města Děčín byl pro mne výzvou.

Majitel bytu se obrátil původně na jiného realitního makléře, který mu byl doporučen z okruhu svých známých a věřil, že je v rukou profesionála.

Pan makléř se rozhodl byt prezentovat pouze s několika nekvalitními fotografiemi pořízené starším mobilním telefonem a následně inzerát nabídky umístil na realitní server. Tím rozsah prezentace a marketingu skončil.

Co však udělal „dobře“ v jeho prospěch je podepsání smlouvy na zprostředkování v délce 6 měsíců. Po několika měsících neúspěšného prodeje se majitel bytu začal dotazovat pana makléře, proč se byt nedaří prodat, proč mu nedává žádné informace o tom jak si jeho nemovitost na trhu vede, proč neudělá lepší prezentaci….???

Když nedostal žádnou odpověď, tak se chtěl majitel bytu domluvit na ukončení spolupráce z důvodu nespokojenosti poskytovaných služeb, ale odpověď ze strany pana makléře byla šokující. Pokud od smlouvy odstoupím, požaduji 10.000,-Kč smluvní pokutu. Čekal bych, že se pan makléř pokorně omluví a nabídne vytvoření nové prezentace a začne konečně pracovat, aby se byt úspěšně prodal…to se bohužel nestalo.

Po vypršení platnosti smlouvy jsme se s majitelem na prodeji domluvili a já se pustil do práce.

Navrhl jsem marketingový plán a strategii prodeje, která se nakonec osvědčila.

Po spuštění nové inzerce se ozvalo celkem 5 zájemců na předem stanovený termín prohlídek a všichni na prohlídku dorazili. Před samotnou prohlídkou byli všichni zájemci seznámeni s kompletními podklady k bytové jednotce a pak už jen zbývalo počkat jak na zájemce bude byt působit na vlastní oči a jaký na ně byt a jeho okolí udělá dojem.

Při obchodování se zaměřuji na transparentnost a v případě vyjádření zájmu, či nezájmu o byt, měli všichni zájemci z prohlídek stejnou možnost – podat svoji cenovou nabídku elektronicky a to; bez rozdílu, zda přišli na prohlídku první, či poslední, nebo bez rozdílu, jakým způsobem budou kupní cenu hradit.

Podání cenové nabídky tohoto bytu elektronickou formou všichni uvítali, a nakonec došlo k podání dokonce několika těchto nabídek. Jednu z nabídek si majitelé vybrali a se zájemci následně uzavřeli Rezervační  smlouvu.

Počáteční cena v inzerci: 1 899 000,-Kč

Finální cena: 2 000 000,-Kč

Nakonec jsem tento byt rezervoval s navýšením ceny o 101 000,- Kč a majiteli bytu vnesl jiný pohled na realitní makléře, což mi udělalo radost 🙂

 

Jak jsem nabídku bytu prezentoval se můžete sami podívat.

 

Hledáte prostorný byt s lodžií?

Hledáte bydlení v klidné lokalitě a přitom v centru dění?

Hledáte bydlení v okolí přírody?

Nabízíme k prodeji prostorný byt s lodžií v klidné lokalitě Ulice Kosmonautů v Děčíně, konkrétně v části obce Děčín XXVII-Březiny. Tato lokalita nabízí výbornou dostupnost do centra Děčína a okolních oblastí. Byt se nachází ve velmi udržovaném panelovém domě ve velmi dobrém stavu.

DJI 0725

Byt o velikosti 2 + 1 se nachází na 2. podlaží 10-podlažního objektu a má celkovou podlahovou plochu 63m². Částečná rekonstrukce bytové jednotky v podobě obloženého původního bytového jádra, podlahových krytin, kuchyňské linky a spotřebičů, nabízí dokončení rekonstrukce dle Vašich představ a požadavků. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, včetně školy, školky, zdravotnického zařízení, pošty, supermarketu a kompletní sítě obchodů a služeb.

DSC08095 scaled

DSC08133 scaled

 

Prostorných 63 m2 nabízí i možnost změny dispozice ze současných 2+1 na dispozici 3+1. Získáte tak například dětský pokoj, pracovnu a vlastně cokoliv bude splňovat Vaše představy 🙂

Jan Richter scaled

Vizualizace dispozice 3+1

55687675 245624880 photo 98922225 1704280742689

Současný stav dispozice 2+1

DSC08113 scaled

Celý dům prošel kompletní revitalizací (rozvody elektřiny, rozvodů vody, odpadu, zateplení obvodového zdiva, plastových oken a fasády) včetně prostorné výtahové kabiny. Dalšími výhodami této nemovitosti je bezbariérový přístup. Odpad je řešen přes kanalizaci a přívod vody je zajištěn dálkovým vodovodem. Vytápění je zajištěno ústředním dálkovým systémem.

DSC08471 scaled

Okolí nabízí také bohatou dostupnost dopravy, včetně vlaků, silnic, MHD a autobusů. Telekomunikační připojení zahrnuje i možnost připojení k internetu.

Tato nemovitost je ideální pro ty, kteří vyhledávají klidnou lokalitu s výbornou dostupností do centra Děčína a přírody za domem. Nízké náklady na provoz jsou dalším přínosem tohoto bytu.

DJI 0718

 

K této nabídce mám pro Vás připravené veškeré podklady o nákladech na bydlení, bezdlužnost vůči správě domu a kompletní podklady vztahující se ke Společenství vlastníků, které Vám rád předložím ještě před prohlídkou.

Součástí inzerce je i virtuální prohlídka Virtuální prohlídka celého bytu, pomocí které si můžete prohlédnout celý byt z pohodlí domova.

Dále se můžete podívat pomocí  Video se záběry z dronu celého okolí místa, kde se byt nachází.

Kompletní informace k nemovitosti naleznete Zde

Cena nemovitosti: 1 899 000,- Kč.

Pokud Vás nabídka oslovila, kontaktujte mne pro sjednání prohlídky.

Máte dotaz?
Zeptejte se mě na cokoliv…

Každý den jsem tu pro vás. Pokud byste vás zajímalo cokoli ohledně nemovitostí, zavolejte, napište.

Mohlo by vás zajímat

Podívejte se na další mé články

realityrichter druzsevni byty
Články

Družstevní byty jako levnější cesta k vlastnímu bydlení?

Hledáte nové bydlení, ale ceny na realitním trhu vám dělají vrásky na čele? Možná byste…
realityrichter jak vybrat pozemek pro stavbu dobu main
Články

Jak vybrat pozemek pro stavbu domu

Pokud plánujete koupi pozemku, na kterém si chcete postavit vysněný rodinný dům, je důležité provést…
realityrichter druzsevni byty

Družstevní byty jako levnější cesta k vlastnímu bydlení?

Hledáte nové bydlení, ale ceny na realitním trhu vám dělají vrásky na čele? Možná byste se měli podívat…
realityrichter jak vybrat pozemek pro stavbu dobu main

Jak vybrat pozemek pro stavbu domu

Pokud plánujete koupi pozemku, na kterém si chcete postavit vysněný rodinný dům, je důležité provést jeho důkladné prověření,…